logo aurec home

Zapytaj o mieszkania

strzałka w lewo
Aurec

Jak możecie
korzystać?

Aurec Active
jest dla was

W strefie Aurec Active odetchniesz świeżym powietrzem, spędzisz aktywnie czas w plenerowej siłowni, salach fitness i pilates czy zrelaksujesz się, spacerując wśród zieleni z psem, dzieckiem lub z drugą połówką.

Aurec Active

Co możecie
tu robić

Aurec Active - fontanna
Aurec Active - rollrunner
Aurec Active - fitness na siłowni
Aurec Active - szklarnia

1Piknik nad wodą

Rodzinny piknik nad wodą lub chillout ze znajomymi? To u nas możliwe!

2Weekend na placu zabaw

Co jest najlepsze dla dzieci? Zabawa na świeżym powietrzu. Dlatego znajdziecie u nas liczne place zabaw dostosowane do dzieci w każdym wieku.

3Zajęcia na siłowni

Miasteczko Jutrzenki będzie posiadać nawet własną siłownię. Zapewne każdy z mieszkańców choć raz spróbuje tam swoich sił.

4Własny ogródek

Pasjonaci ogrodnictwa znajdą u nas coś dla siebie. W specjalnie przygotowanych szklarniach będziecie mogli sadzić i doglądać swoich roślin.

Aurec Active to
część osiedli
Aurec Home

W Aurec Home wierzymy, że regularna aktywność i spędzanie czasu na świeżym powietrzu są niezbędne do zachowania odpowiedniego balansu w życiu. Dlatego tworząc osiedla oddajemy do dyspozycji mieszkańców miejsca, w których mogą spędzać czas aktywnie, jak tylko chcą.

loading map...

Park Szczęśliwicki w Warszawie - okolica osiedli Aurec Home

Okolica

Park Szczęśliwicki w okolicy

W niedalekiej odległości od osiedla Miasteczka Jutrzenki znajduje się jeden z najbardziej popularnych parków w Warszawie. Park Szczęśliwicki to miejsce spacerów, joggingu, jazdy na nartach, czy też rowerze. To miejsce tętni życiem przez cały rok.

Ursus

Factory Ursus

Centrum handlowe Factory Ursus znajduje się w odległości spacerowej od osiedla Fabrica Ursus. To popularne miejsce weekendowych wypadów na zakupy dla mieszkańców całej Warszawy.

tło w stopce strony