Aurec Active - zdrowy tryb życia

Zdrowy i aktywny styl życia z Aurec Home

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dom stał się oazą dobrego samopoczucia i miejscem dbania o siebie i bliskich. Transformacja stylu życia związana z pandemią koronawirusa skierowała naszą uwagę na zdrowie, które stało się priorytetem. Poszukujemy bezpiecznej, komfortowej i wielofunkcyjnej przestrzeni do życia. Nowoczesne strefy relaksu Aurec Active, w których można uprawiać sport i wypoczywać w zgodzie z naturą są szczególnie cennymi profitami oferowanymi mieszkańcom przez dewelopera. 

Pandemia koronawirusa wprowadziła wiele ograniczeń, w tym mniejszą aktywność – rzadziej odwiedzamy przyjaciół, kluby fitness, pracujemy zdalnie lub izolujemy się na kwarantannie. W nowej rzeczywistości znacznie trudniej znaleźć bezpieczną przestrzeń, w której można zadbać o aktywność ruchową czy wypoczynek w komfortowych warunkach.

W ostatnich latach na znaczeniu zyskuje filozofia zrównoważonego budownictwa oraz konkretne działania, które świadomi deweloperzy podejmują projektując nowoczesne osiedla. Nie brakuje w nich przestrzeni dostosowanych do potrzeb singli, młodych małżonków, par spodziewających się nowych członków rodziny jak i seniorów. 

Ciekawym przykładem inteligentnego rozplanowania osiedlowych atrakcji są projekty inwestycyjne realizowane przez Aurec Home, doświadczonego gracza na międzynarodowym rynku nieruchomości. Deweloper tworzy unikalną przestrzeń mieszkalną, w której łączy trzy strefy podnoszące komfort i jakość życia: aktywność ruchową, wypoczynek i ekologię.

Żyj zdrowo i aktywnie

Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia aktywność fizyczna ma kluczowe znaczenie dla jakości i długości życia oraz dobrego samopoczucia. Regularne uprawianie sportu wpływa korzystnie na kondycję fizyczną i psychiczną, funkcje poznawcze, sen oraz zmniejsza objawy lęku i depresji. W trosce o zdrowie mieszkańców Aurec Home tworzy strefy aktywności Aurec Active. Znajdują się w nich sale fitness i pilates, elementy wypoczynku jak drewniane leżanki czy solarne ławki, przestrzenie dla młodzieży zapewniające aktywny wypoczynek oraz edukacyjne place zabaw dla najmłodszych. Co więcej, lokatorzy mogą korzystać z plenerowej siłowni, a najmłodsi sportowcy z wodnego placu zabaw.

– Jako świadomi deweloperzy jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za budowę samych mieszkań, ale za kreowanie przyjaznej przestrzeni do życia wokół swoich inwestycji. Na bieżąco reagujemy na zmiany rynkowe i dostosowujemy działania do aktualnych potrzeb konsumentów. Pandemia i związane z nią ograniczenia w przemieszczaniu się spowodowały, że przestrzeń wielofunkcyjna zyskała na wartości, a zdrowie fizyczne i psychiczne stały się priorytetem. Dlatego we wszystkich inwestycjach realizowanych przez Aurec Home znajdują się strefy Aurec Active ukierunkowane na aktywność fizyczną, relaks i ekologię. Sprzedajemy nie tylko metry kwadratowe, lecz przede wszystkim styl życia – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Self-care: naładuj baterie w Aurec Active

Zadbanie o odpowiedni wypoczynek to nie tylko część self-care, lecz także niezbędny element zdrowej rutyny. Praca zdalna nie sprzyja zachowaniu work-life balance i dbaniu o zdrowie mentalne. W konsekwencji może prowadzić do spadku samopoczucia, wypalenia, a nawet problemów ze zdrowiem.

Mieszkańcy nowoczesnych osiedli Aurec Home wypoczywają w komfortowych strefach relaksu Aurec Active na wygodnych leżankach, w zielony patio lub spacerując w otoczeniu natury. Domownicy mają możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych w szklarniach przeznaczonych do uprawy warzyw, ziół czy kwiatów. Na najmłodszych lokatorów czeka edukacyjny plac zabaw, a na ich rodziców osiedlowe kawiarenki – wszystko po to, aby nie musieli przemieszczać się do innych dzielnic miasta w celu przyjemnego i atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu.

Aurec Home – bliżej natury

Życie w stylu eko to trend, który przenika coraz więcej wymiarów codzienności. Naturalnie ma też bezpośredni związek z mieszkaniami i przestrzeniami do życia. Odpowiadając na potrzeby osób, które wybierają rozwiązania ekologiczne, Aurec Home realizuje inwestycje zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i idei smart home. Deweloper instaluje w budynkach różne rozwiązania oszczędzające energię, m.in.: panele fotowoltaiczne, gruntowe wymienniki ciepła, wentylację mechaniczną czy odzysk wody deszczowej. Eko mieszkańcy ucieszą się także z ławek solarnych i miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych.Możliwość zorganizowania indywidualnego rytmu życia, powiązanego z aktywnością fizyczna, wypoczynkiem i poszanowaniem środowiska daje poczucie komfortu, zadomowienia i bycia „u siebie”. Klienci oczekują od deweloperów różnych wartości dodanych, a strefy Aurec Active są spełnieniem tych oczekiwań i wyrazem dbałości inwestora o zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców.

Wróć do listy

tło w stopce strony